Jakie są Wasze wspomnienia z dzieciństwa? Chciałabym żebyście się teraz nad tym zastanowiły. Moje są piękne, szczere, niewinne i niezaburzone wspomnieniem tamtych błędów. Pamiętam te beztroskę, błahe problemy, ulubione ubranka, pierwszą miłość, czy kochane zabawki. Mam kilka pamiątek z tamtych lat, w tym najpiękniejszą lalkę, którą dostałam do mamy. Ogromny wpływ na ,,jakość’’ lat dziecięcych mają otoczenie, szkoła i znajomi, a największy z nich wszystkich – rodzice. Dzieciństwo natomiast ma wpływ na nasze życie dorosłe, dlatego tak ważne są pierwsze lata życia i ich wspomnienie. Gdy sami stajemy się rodzicami powinniśmy starać się jak tylko możemy, aby zapewnić dobry start naszym pociechom, o czym mogę śmiało wypowiadać się z autopsji – narodziny i wychowywanie syna są zdecydowanie najlepszą rzeczą jaka przytrafiła mi się w życiu. Robię co tylko mogę żeby ukształtować z niego dobrą osobę i pozostawić w nim wspomnienia dzieciństwa wręcz idealnego…Tego chce chyba każda mama…a co do wspomnień, co powiedziałybyście na (dosłownie) mała kapsułę czasu dla Waszych córeczek?

Miałam ostatnio przyjemność pomóc i przemycić kilka moich modowych pomysłów kolekcji SM KIDS do nowatorskiej i czarującej koncepcji La Lalli. Firmy, która tworzy lalki – bliźniaczki dla Waszych małych księżniczek. Są to mini wersje ich właścicielek, które możecie ubrać identycznie. Moja współpraca z LL zaowocowała w cztery wysokojakościowe i urocze sukienki świąteczno – karnawałowe w rozmiarach dziewczynek, jak i ich lalek, które już trafiły do sprzedaży.

Wracając do obrazu lat dziecięcych, wybiegnijmy myślami dalej. Przyszła wartość sentymentalna takiej laleczki dla Twojej dorosłej już córci będzie ogromna…Tak, one dorastają, ja także nie mogę w to uwierzyć..;)

_AFP7752fullsizeoutput_1d94fullsizeoutput_1d93fullsizeoutput_1d92fullsizeoutput_1d91fullsizeoutput_1d95